Body Glide - Anti chafing, anti blister balm™ (36,9g)

Body Glide - Anti chafing, anti blister balm™ (36,9g)
Body Glide - Anti chafing, anti blister balm™ (36,9g)
Výrobce: BodyGlide
Dostupnost: 47
Cena:409,00Kč.

Množství:  

Body Glide snižuje tření oděvu, tenisky nebo jiné textilie o kůži, jehož následkem vznikají nepříjemné a bolestivé poškození kůže, případně puchýře. Nejčastěji jde o mnutí kůže oblečením například v podpaží, na tříslech nebo na chodidlech. Body Glide se velmi hodí i pokud vás ošucháva batoh například na dříku či ramenou. Podobně ledvinka.

Je velmi snadno a pohodlně aplikovatelný a uživatel si při jeho použití nezašpiní ani nezamašťuje ruce. Poskytuje inteligentní a hlavně spolehlivé řešení, kterému jsme v našem eshopu dali zelenou. Při vytrvalostních sportech, jakými jsou cyklistika, běh, zda in-line brusle, skialp a i. je nenahraditelným pomocníkem. (Pozn. Vznik puchýřích na nohou oddaluje. Z našich zkušeností, že je lepší chodidla opakovaně po určitém čase přetřít. Pozor i na vlhkost, přispívá ke vzniku puchýře současně s třením.)

Body Glide nezměkčuje kůži, nevstřebává se a nešpiní oblečení jako tolikrát používaná lékařská vazelína. Je odolný i vůči vodě . Není vyroben z parabenů či ropy. Nemá olejnatý charakter. Je vyroben z rostlinných vosků nezpůsobujících alergie . Netestuje se na zvířatech a je " Vegan approved ".

Použití:

Nanáší se na kůži před a během sportování nebo aktivní činnosti. Po ní se myje mýdlem.

Složení:

Caprylic/Capric Triglycerine, Cetearyl Alcohol, Ozokerite Wax, Glyceryl Dibehenate, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Stearyl Alcohol, Allantoin, Tecopherol (Vitamin E)

Poučení:

Pro venkovní použití, uchovat mimo dosah dětí. Vyhněte se aplikaci v okolí očí. Pokud se vyskytne podráždění trvající déle než 7 dní, konzultujte to s lékařem.

VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk