Filtr
  • Použití
  • Vhodné pro:
Upřesnění vyhledávání

CHCI SVALY

Před tréninkem
Abychom se připravili na trénink a vládali pracovat s těžkými váhami, přitom je pro nás charakteristický velký výdej energie (např. v práci, nebo se věnujeme i jinému výkonnostnímu sportu) před tréninkem použijeme geiner, ze kterého naše tělo čerpá potřebnou energii. Nesmíme však trénink odfláknout, protože jeho kalorie by se nám uložili ve formě tuku.


Během tréninku
Při kulturistickém tréninku, musíme docílit toho, abychom měli dostatečné množství bílkovin (proteinů) v krvi již během tréninku. Proto současně při tréninku (spíše v jeho druhé polovině) používáme proteinový nápoj.


Po tréninku
Pokračujeme s příjmem bílkovin současně uspokojíme potřebu zrychleného metabolismu, který probíhá ještě cca 20 minut po tréninku. Použijeme regenerační protein (nebo geiner ), který kromě bílkovinné složky obsahuje také cukr, obvykle maltodextrin. Obyčejný proteinový nápoj je také alternativou, avšak cukry je třeba doplnit jiným zdrojem.

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:

viridian Joint Complex (90 kapslí)
Ochraňuje klouby a šlachy, je BIO certifikovaný a dokonce klasifikován i jako Kosher. Joint Complex si získal naši přízeň, a proto jej používáme denně. Je postaven na glukosaminu, který pochází z houbovitých tkání Aspergillus niger. Navíc obsahuje vitamin C, který mimo jiné přispívá k tvorbě kolagenu, látky, která se p..
549,00Kč.
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk