Filtr
  • Vhodné pro:
Upřesnění vyhledávání

CHCI ZHUBNOUT

Při dietách se vyhýbáme přísunu kalorií, které mají svůj nevítaný původ převážně v rychlých cukrech. Proto konzumujeme 'sladkosti' s nízkým glykemickým indexem. Takové cukry se tráví pomaleji a energie z nich získaná se spálí mnohem efektivněji. Agávová čokoláda je ideální pochoutkou během diet.

Dieta by neměla spočívat v odpírání si základních živin jakými jsou tuky, cukry a bílkoviny. Měla by spočívat v jejich efektivní konzumaci. Abychom vyvážili bílkoviny doplňujeme je v proteinovém nápoji. Abychom efektivně řídili trávení cukrů, použijeme Nopal, který syntézu cukrů zpomaluje.

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:

viridian 100% Organic Nopal (90 kapslí)
100% Organic Nopal (500mg výtažku z Opuncie fíkové (Opuntia ficus-indica)) je určen k hubnutí. Zabraňuje vstřebávání cholesterolu, tuků a cukrů. Právě cukr je velmi nevhodný při udržování štíhlé linie. Pokud je konzumujeme ve množství větším, než jsme schopni spálit tak jsme tlustý. Produkt obsahuje velké množství vlák..
549,00Kč.
Agave #9 Cocoa (29,5g)
Energetický gel Agave #9 patří k prvním produktem našeho sortimentu zdravé sportovní výživy. Původní verze byla vyráběna v USA. Líbil se nám její účinek ve vztahu ke glykemii - gel byl účinný po dobu 30-40 minut ve středním tepové intervalu. V současnosti se výroba alokovala na Slovensko do Spišské Staré Vsi. Produkt z..
44,00Kč.
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk