Foot Glide - Anti blister balm™ (22g)

Foot Glide - Anti blister balm™ (22g)
Foot Glide - Anti blister balm™ (22g)
Výrobce: BodyGlide
Dostupnost: 4
Cena:324,00Kč.

Množství:  

Foot Glide představuje speciálně upravenou verzi produktu Body Glide určenou především pro chodidla. Zabraňuje tření kůže o ponožku, resp. tenisku, které vede hlavně ke vzniku puchýřů, odřenin a jiným poraněním. Je neviditelný, nešpiní oblečení. Obsahuje vitaminy A a C, které pomáhají ošetřit vysušenou, ale i poškozenou kůži na chodidlech. Současně minimalizuje zánět při poškození kůže.

Toto inteligentní a pohodlné řešení se nám velmi líbí a je součástí naší výbavy nejen na běžeckých závodech a trénincích. Hodí se i na turistiku, skialpy a množství jiných sportů. Neobsahuje minerální oleje, lanolin. Je odolný vůči potu a kožní póry neucpává. Je vyrobený z rostlinných složek bez alergické dispozice. Netestuje se na zvířatech a je " Vegan approved ".

Použití:

Používá se před sportem nanesením na chodidlo. Smývá se mýdlem.

Složení:

Caprylic/Capric Triglycerine, Cetearyl Alcohol, Ozokerite Wax, Glyceryl Dibehenate, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Stearyl Alcohol, Allantoin, Tecopherol (Vitamin E)

Poučení:

Pro venkovní použití, uchovat mimo dosah dětí. Vyhněte se aplikaci v okolí očí. Pokud se vyskytne podráždění trvající déle než 7 dní, konzultujte to s lékařem.

Produktové video
https://www.youtube.com/watch?v=nuKRBF7skfg
Podobné zboží (1)
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk