Nuzest Clean Lean Protein - Rich Chocolate (1 Kg)

Nuzest Clean Lean Protein - Rich Chocolate (1 Kg)
Výrobce: Nuzest
Datum exspirace: 01-2019
Dostupnost: 3
Cena:1 399,00Kč.

Množství:  

Clean Lean Protein jsme přinesli na náš trh v roce 2013 jako prémiový produkt. Šlo o úplně první protein v našem portfoliu zdravé sportovní výživy. Producent Nuzest je sice usazen v Austrálii, ale jeho produkty jsou a vždy i byly vyráběny v Evropě. Název Clean Lean Protein napovídá o čistotě produktu, a to můžeme jen potvrdit laboratorním testem, který jsme pro daný produkt v minulosti nechali udělat. Clean Lean Protein je 100% rostlinný produkt v BIO kvalite.

Protein se získává ze zlatého hrášku pěstovaného ve Francii a následně zpracovaného v Belgii. Pěstování zlatého hrách má velkou výhodu - rostlinka si nerozumí s dusíkem, dokonce ho ze sebe vylučuje. Tak získáváme jistotu, že produkt nepřišel do styku s dusíkatými hnojivy.

Produkt je velmi jemný a skvěle chutná. O rostlinných proteinech je ve všeobecně známo, že chuťově se nedotahují na živočišné (mléčné / syrovátkové a vaječné) proteiny. Nuzest je ale výjimka! Osobně jeho chuť řadíme minimálně o dvě třídy výš od komerčních proteinů. Produkt otestoval i známý bodybuilder Igor Kočiš, který ho schválil a doporučil kulturistou. Atletům ho doporučujeme přímo my, protože naše reference, reference našich zákazníků a kamarádů byly pouze pozitivní.

Vysoká přidaná hodnota Clean Lean PROTEINU spočívá v jeho zásaditém charakteru (pH 7,8). Mnoho proteinů (a hlavně živočišných) vytváří v těle kyselé prostředí, čímž vzniká prostor pro mnohé, nejen moderní onemocnění rakovinotvorného charakteru. Zásaditost produktu je benefitem i pro sportovce, pro kterého hraje regenerace důležitou roli. Zásadité prostředí neutralizuje kyseliny vznikající cvičením, a tak Clean Lean Protein je něco víc než jen doplněk a zdroj bílkovin.

Obsahuje kompletní řetězec devíti esenciálních aminokyselin, velmi málo tuku, cukru a zanedbatelné množství škodlivých lektinů, které se častokrát vyskytují v rostlinných proteinech. Je vysoce stravitelný (stravitelnost výrobce udává na 98%). Je vynikajícím doplňkem při veganské i paleo systému stravování.

Výrobce ho klasifikuje jako Gluten Free, Dairy Free, Soy Free GMO Free a Lectin Free.

Dávkování:

V mixéru smíchejte jednu odměrku s vodou (přiložena k balení), džusem nebo s jiným nápojem. Velikost porce: 1 odměrka (21g). Množství porcí v balení: cca 40.

VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk