Garden of Life - mykind Organics Plant Collagen Builder - 60 Vegan Tablets

Garden of Life - mykind Organics Plant Collagen Builder - 60 Vegan Tablets
Garden of Life - mykind Organics Plant Collagen Builder - 60 Vegan Tablets
Výrobce: Garden of Life
Datum exspirace: 08-2018
Dostupnost: 1
Cena:779,00Kč.

Množství:  

Mykind Organics Plant Collagen Builder je doplněk obsahující látky, které jsou potřebné při tvorbě kolagenu. Ten se podílí na kráse a zdraví vlasů, nehtů ale i pokožky. Kolagen se přímo do těla neví vstřebávat, protože se rozkládá v trávicím traktu. Proto Garden of Life vyvinul produkt, který z rostlinných zdrojů zajistí tělu látky, kterými si tělo zajistí potřebnou hladinu kolagenu samo.

Je vyroben z více než 30 druhů speciálně vybraných rostlinných ingrediencí, které rostou na organických farmách a přispívají k přirozené produkci kolagenu v těle. Organic Plant Collagen Builder pomáhá udržet a obnovit mladistvou hladinu kolagenu, keratinu a elastinu - bílkovin, které podporují vitální vypadající tělo.

Obsahuje oxid křemičitý z organického extraktu z bambusu, který je klíčovou živinou pro tvorbu kolagenu. Součástí je také vysoké množství polyfenolů z granátového jablka, které přispívají k ochraně před poškozením kůže UV zářením. Obsažený biotin a vitamín A jsou přidanou hodnotou zdravé pokožky. Organický rooibos a zelený čaj a vitaminy C, A, B2, a niacin pomáhají v boji proti volným radikálům a podporují tak zdravou zářící pleť a zdravé zuby a kosti. Pro podporu zdravých vlasů, kůže a nehtů je zde obsažen biotin z organické sesbánie.

Dávkování a použití:

Dospělí 2 tablety denně s jídlem. Počet dávek v balení 30.

Produktové video
Podobné zboží (1)
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk