Nuzest Good Green Stuff (600g)

Nuzest Good Green Stuff (600g)
Výrobce: Nuzest
Datum exspirace: 7-2018
Dostupnost: 1
Cena:2 590,00Kč.

Množství:  

Komplexní doplněk výživy obsahující směs vitamínů, enzymů či minerálů se hodí všem lidem. Výhoda takového produktu spočívá hlavně v jednoduché aplikaci, protože stačí rozdělat pouze jeden shake a zapomenout na 10 jiných, částečně zaměřených produktů.

Máte pocit, že přijímáte málo vitamínů v přirozené formě? Z ovoce či zeleniny? Pochybujete o jejich nutričních hodnotách při současném trendu veľkopestovania a brzkého sběru? Nebo jste se vybrali cestou speciální diety? Například veganské, vegetariánské, byť paleo stravy? Hodně sportujete? Každý z nás potřebuje kvalitní zdroj živin, a proto jsme se rozhodli obohatit náš sortiment o Nuzest Good Green Stuff.

Good Green Stuff je směsí 77 vitamínů, minerálů, extraktů z rostlin, ovoce a zeleniny, bylin a šťáv. Dále je směsí probiotik, enzymů, přátelských bakterií, ale i vlákniny. Obsahuje antioxidanty, a přitom v něm nenajdete žádné konzervanty či jiné chemikálie. Je velmi dobře stravitelný, vstřebatelný a nezatěžuje žaludek. Byl navržen v Austrálii týmem kvalifikovaných odborníků na výživu a přírodní medicínu. Jeho složení je neustále revidovány a jeho změny aplikovány do výroby.

Doplněk přispívá ke zlepšení imunity přirozenou formou a posouvá váš výkon v práci, sportu či životě na novou úroveň. Líbí se nám, že obsahuje podstatně více živin než konkurenční výrobky, a to nejen rozsahem, ale i objemem. Už po pár dnech používání zjistíte, že vaše vlasy a nehty jsou pevnější a rostou rychleji. Sami jsme tento výrobek testovali několik měsíců, až jsme se ho rozhodli prodávat.

Nuzest Good Green Stuff- je díky krásnému balení i výborným dárkem pro lidi uznávajících zdravý životní styl a čistou stravu.

Výrobce ho klasifikuje jako Gluten Free, Dairy Free, Soy Free GMO Free a Lectin Free.

Dávkování:

V mixéru smíchejte jednu odměrku s vodou (přiložena k balení), džusem nebo s jiným nápojem (200ml). Velikost porce: 1 odměrka (10g). Množství porcí v balení: cca 60.

Produktové video
Podobné zboží (2)
Štítky greens
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk