Filtr
  • Použití
  • Vhodné pro:
Upřesnění vyhledávání

Běh

Před tréninkem
Aby náš organismus věděl podat seriózní sportovní výkon, musí sáhnout na své energetické zásoby. Ty vytváří průběžně během regeneračních dní v různých podobách (hlavně svalový glykogen a tělesný tuk). Nejrychlejší zdroj energie je však krevní cukr, jehož hladinu bychom neměli před tréninkem podcenit. Doporučujeme použít jeden energetický gel těsně před tréninkem nebo závodem.

Během výkonu
Krevní cukry organismus spali do 30-40 minut po dobu trvání výkonu. Aby tělo vědělo promptně fungovat i po této době (krevní cukr je nejrychlejší zdroj energie) zhruba po 30 minutách doplňujeme rychlé cukry v podobě energetických drincích, gelech, fazolek a podobně. Jsou vyvinuty tak, aby trávení nadměrně nezatěžovaly.

Po tréninku
Zrychlený metabolismus probíhá ještě zhruba 20 minut po zátěži. V této době je vhodně doplnit cukry, abychom si zbytečně nespálili svalový glykogen (energie ze svalů ) . Použijeme energetické gely.  Současně je dobře doplnit bílkoviny (protein ), protože v této době začíná probíhat regenerace organismu a právě bílkoviny jsou používány jako základní stavebně jednotky při ' rekonstrukci ' poškozených svalových vláken, šlach atd.. Použijeme regenerační protein . Při vytrvalostních sportech bychom neměli zapomínat na kloubní výživu . zde je dobré zařadit během regeneračních dní.

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:

viridian Joint Complex (90 kapslí)
Ochraňuje klouby a šlachy, je BIO certifikovaný a dokonce klasifikován i jako Kosher. Joint Complex si získal naši přízeň, a proto jej používáme denně. Je postaven na glukosaminu, který pochází z houbovitých tkání Aspergillus niger. Navíc obsahuje vitamin C, který mimo jiné přispívá k tvorbě kolagenu, látky, která se p..
549,00Kč.
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk