viridian Balanced Amino Acid Complex (90 kapsiel)

viridian Balanced Amino Acid Complex (90 kapsiel)
Výrobce: viridian
Datum exspirace: 04-2020
Dostupnost: 1
Cena:699,00Kč.

Množství:  

Viridian Amino Acid Complex doporučujeme aktivním lidem, kteří se sportu věnují pravidelně a jejich organismus je častokrát vystaven nadměrnému zatížení. Je určen spíše pro kulturisty, ale i atletům hlavně po těžkých trénincích a závodech. Aminokyseliny představují složky, z nichž se skládají bílkoviny (proteiny). Proteinové nápoje (viz naše zdravé portfolio) jsou komplexnější vzhledem k aminokyselinovému profilu, hodí se spíše běžným lidem a rekreačním sportovcům.

Při kulturistice a fitness nebo po těžkém atletickém výkonu tělo potřebuje více aminokyselin než obyčejně. Hlavně těch esenciálních. Ochraňují svalová vlákna, budují, ale hlavně udržují svalovou hmotu. Stimulují syntézu bílkovin a pomáhají při regeneraci.

Náš doplněk esenciálních aminokyselin je zdravou a hlavně vegan alternativou komerčních produktů. Směs volných forem všech osmi aminokyselin v přírodní formě je obsažených ve speciálním poměru podle doporučení WHO (Světová zdravotnická organizace).

Esenciální aminokyseliny (L-Tryptophan, L-threonin, L-methionin, L-Valin, L-isoleucin, L-Lysin, L-Fenylalanin, L-Leucin) jsou v produktu doplněny io semiesenciální aminokyselinu histidin. Esenciální aminokyseliny jsou takové aminokyseliny, které lidský organismus nedokáže syntetizovat a musí být do organismu dodávány potravou. Semiesenciální aminokyseliny jsou takové, které si organismus sice dokáže vyrobit, avšak ne v takovém množství, aby mu stačily hlavně v období růstu (napr. u dětí). Jsou proto velmi důležité i pro sportovce vystaveného nadměrné fyzické zátěži.

Aminokyseliny se musí konzumovat průběžně, tělo je neumí uskladnit. Vylučuje jejich močí.

Čistota produktu:

  • tento produkt splňuje parametry Kosher
  • všechny složky jsou 100% aktivní
  • použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu s obsahem "volného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších kapslí z důvodu vysokého obsahu balastních "pojiv a lepidel", které mohou tvořit až 50% tobolky)
  • produkt neobsahuje geneticky modifikované nebo ozařované zložky
  • neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
  • neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidáno cukry, kvasnice, stearan hořečnatý, kyselinu stearovou

Doporučené dávkování:

Běžné použití: Tři kapsle denně, vždy po jídle. Zapít vodou.
Použití při nadměrné fyzické zátěži (výkon, ochrana svalové hmoty): 5-6 kapslí bezprostředně (10-20 min.) Před zahájením posilovacího tréningu tri kapsle denně, vždy po jídle. Zapít vodou.

Počet dávek v balení: 18-30 1 kapsle obsahuje
L-Leucin 130mg
L-Fenylalanin 130mg
L-Valin 66mg/td>
L-Methionin 50mg
L-Lysin 100mg
L-Threonin 50mg
L-Histidin 76mg
L-Tryptofan 20mg
L-Isoleucin 76mg
Kapsle rostlinného původuC 120mg
Energetická hodnota ve 100g je 1.700kJ/400kcal 13,91kJ/3,28kcal
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk