Viridian Organic Chlorella (90 tab)

Viridian Organic Chlorella (90 tab)
Výrobce: viridian
Datum exspirace: 01-2020
Dostupnost: 3
Cena:699,00Kč.

Množství:  

Základní pravidlo zdravé, nejen vegetariánské / veganské stravy spočívá v co nejširším záběru na zelené potraviny. Ty mají něco společného - zelené barvivo chlorofyl, které zlepšuje nasycení hemoglobinu v krvi kyslíkem. Čím více kyslíku přenese naše krev do svalů, tím lepši sportovní výkon můžeme očekávat. Jednobuněčná, zelená mikrořasa Chlorella obsahuje nejvíc chlorofylu z celé rostlinné populace. Proto jsme si ji tak velmi oblíbili a naučili ji konzumovat v smoothies nebo i samostatně.

Chlorella je ze 65% protein (obsahuje 19 aminokyselin, z toho všech 8 esenciálních), který si v přítomnosti s chlorofylem zachovává zásaditý charakter - organismus nezakysľuje. Chlorella je silný detoxikátor. Očišťuje tělo, zbavuje ho volných radikálů a toxinů (dokonce i emisí zachycených z ovzduší). Je velmi vhodná i při sportu jako doplněk k regeneraci. Obsah přirozených enzymů zajišťuje vysokou vstřebatelnost v ní obsaženého proteinu. Při regeneraci napomáhá i tzv. CGF, růstový faktor specifický pro Chlorellu a obsah nukleových kyselin RNA, DNA. Růstový faktor CGF zpomaluje i stárnutí organismu a podporuje imunitu. V souvislosti s vegetariánstvím a Veganství se Chlorella vyznačuje přirozeným obsahem důležitého vitamínu B12, který je v rostlinné stravě velmi málo zastoupen (u "masožravce" vzniká rozkladem živočišných tkání v trávicím traktu).

Kromě zmíněného Chlorella podporuje lepší trávení, léčbu vředů a koliky. Snižuje cholesterol v krevním séru, což napomáhá k ochraně proti srdečním chorobám. S tím už máme vlastní zkušenosti. Chlorella je bohatá na hořčík, který je potřebný pro mentální zdraví a napomáhá odstraňovat křeče při sportu. Upravuje metabolismus cukrů tak, že udržuje jeho hladinu na konstantní úrovni. Obsahuje vitaminy skupiny B, vitamin C, vitamin E, betakaroten (předchůdce vitaminu A), železo, zinek, fosfor, draslík, jód a vápník.

V současnosti je na trhu nesmírně mnoho výrobců Chlorelly a produktů různé cenové úrovně. Proč jsme si tedy vybrali produkt od společnosti Viridian?

Chlorella od odzkoušené společnosti Viridian má výhodu v narušení její buněčné stěny. Proto je lehce stravitelná. Není genetický upravována, ani konzervovaná. Neobsahuje balastní složky a jiné chemikálie. Tmavá skleněná láhev Viridian je ekologická a recyklovatelná. Z plastových obalů se vylučují toxiny, které časem znehodnocují potraviny.

 

Dávkování:

1-3 kapsle denně po jídle. Může se konzumovat přímo, smíchat s vodou nebo džusem.

Brendan Breizer, známý kanadský triatlonista, doporučuje Chlorellu užívat následovně: 1,5-2,5g (1/2 až 1 polévkovou lžíci) denně pro průměrně zatíženého člověka. Neměl by překročit 10g, protože obsahuje železo. 7g denně doporučuje sportovcům po těžkém tréninku.

 

Upozornění:

Chlorella může snižovat krevní tlak.
Při detoxikačních dietách nezapomeňte na zvýšený příjem tekutin

Produktové video
https://www.youtube.com/watch?v=DPTLeUHv_pg&t=51s
Podobné zboží (2)
Štítky detox
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk