Clif Shot Enegry Gel - Razz (34g)

Clif Shot Enegry Gel - Razz (34g)
Clif Shot Enegry Gel - Razz (34g)
Výrobce: ClifBar
Dostupnost: 48
Cena:49,00Kč.

Množství:  

Jde o kaloričtější alternativu ve skupině zdravějších energetických gelů, které neobsahují žádné konzervační látky a transmastné kyseliny. Jedno balení váží 34g a nabízí 110 kalorií. Získat 220 kalorií za hodinu víme už po užívání dvou balení, ideálně v 30 minutovém intervalu.

Konzistence sportovních energetických gelů od firmy Clif se opírá o moderní a v současnosti velmi využíván základ, který je postaven na maltodextrinu. Firma Clif je známá svou orientací na kvalitní suroviny (BIO, Organic certifikace), proto používá organický maltodextrin (v současnosti se považuje za kvalitnější a vznikne zpracováním tapioky - kořene manioku jedlého, známého také pod názvem yuca).

Maltodextrin se vyznačuje vyšším glykemickým indexem (cca 130), a tudíž je rychlejší vstřebatelný. Za jeho výhodu oproti celistvé sportovní stravě (např. Energetické tyčinky) nebo i oproti energetickým sportovním gelem postavených na dextrózy (např. Med) považujeme hlavně osmoticky snadnější vstřebatelnost - při vstřebávání potřebuje méně vody. Předpokládáme, že při výkonu méně dehydruje.

Clif Shot Gel nabízíme ve třech příchutích - Chocolate, Citrus a Razz. Citrus obsahuje dodatečných 25mg kofeinu, Chocolate a Razz je bez jeho dodatečného obsahu, a proto jsou tyto příchutě vhodnější pro děti a těhotné či kojící ženy. Kofein v příchuti Citrus má původ v extraktu ze zeleného čaje. Příchuť Chocolate obsahuje pouze 7mg, které mají původ v kakau.

Složení:

Maltodextrin, sirup ze sušeného třtinového cukru, voda, koncentrát malinové šťávy (2,5%), mořská sůl, citrát vápenatý, okyselující činidlo: kyselina citrónová

Produktové video
Podobné zboží (2)
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk