viridian 100% Organic Nopal (90 kapslí)

viridian 100% Organic Nopal (90 kapslí)
Výrobce: viridian
Datum exspirace: 01.2020
Dostupnost: 1
Cena:549,00Kč.

Množství:  

100% Organic Nopal (500mg výtažku z Opuncie fíkové (Opuntia ficus-indica)) je určen k hubnutí. Zabraňuje vstřebávání cholesterolu, tuků a cukrů. Právě cukr je velmi nevhodný při udržování štíhlé linie. Pokud je konzumujeme ve množství větším, než jsme schopni spálit tak jsme tlustý. Produkt obsahuje velké množství vlákniny, ta odvádí pocit hladu. Stejně i vitamíny (zejména vitamin A, vitamin C, vitamin K, ale také riboflavin a vitamíny B5, B6,B12),minerály(zejména vápník, sodík, draslík, magnézium a železo) a aminokyseliny, které zabraňují úbytku svalstva při dietách. Jeho kalorická hodnota je velmi nízká.

Obecně užití Opuncie působí proti úzkosti a uklidňuje vystresovaný organismus. Studie potvrzují její účinnost při léčbě diabetu typu II a to snížením vstřebávání molekul cukru a zvýšením citlivosti na inzulín. Nopál je také využíván při žaludečních, střevních a vředových potíží. Především při přebytku žaludečních šťáv, které Nopál usměrňuje a chrání žaludeční stěnu. Snižuje riziko kornatění a zneprůchodnění tepen.

Tento produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.

Čistota produktu:

  • splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher
  • Všechny složky jsou 100% aktivní
  • Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem "volného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních "pojiv a lepidel", které mohou tvořit až 50% tablety)
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, nebo ozařované složky
  • Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
  • Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidáno cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou

Dávkování:

3 kapsle denně - 1 kapsle ráno, 1 kapsle v poledne, 1 kapsle večer. Dávkujte vždy během jídla, nebo bezprostředně po jídle, zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení:

100% Organický Nopal (500g), celulózové kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza)

Energetická hodnota ve 100g je nižší než 50 kJ (12 kcal)

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu

Štítky hubnutí, ženy
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk