Sunwarrior Blend Vanilla - RAW Protein (750g)

Sunwarrior Blend Vanilla - RAW Protein (750g)
Výrobce: Sunwarrior
Datum exspirace: 11.2020
Dostupnost: 1
Cena:1 050,00Kč.

Množství:  

Sunwarrior Blend je směsí hrachového, konopného a brusinkového proteinu. Tato specifická a ve světě zdravé výživy i jedinečná kombinace zaručuje kompletní profil esenciálních aminokyselin. Oblíbili jsme si tento RAW protein vysoké kvality a používáme ho dlouhodobě. Myslíme si, že je jedničkou při regeneraci po sportu vzhledem k jeho vyšší obsah aminokyseliny leucin. Ten pomáhá mj zachovat svalovou hmotu a stimulovat růst nových svalových vláken. (89g Sunwarrior Blend proteinu obsahuje stejné množství leucinu než 12 vajec). Tento protein doporučujeme i bodybuilder, nejen vytrvalci a atletům.

Kromě zmíněné směsi proteinů obsahuje kokosový olej (esenciální mastné kyseliny, které pomáhají při vstřebávání vitamínů a minerálů), pískavice (snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi) a koření Konjac (detoxikuje, zpomaluje vstřebávání glukózy a snižuje cholesterol v krvi). Je hypoalergenní a vhodný pro jakýkoli typ stravování - dokonce i pro vitariánů. Navíc má BIO, košer / kosher / a halal certifikaci.

Sunwarrior Blend je obsahem a řetězcem aminokyselin podobný vaječnému a mléčnému proteinu. Pomáhá regenerovat, zvyšuje podíl svalové hmoty (samozřejmě v kombinaci s cvičením), pomáhá udržovat štíhlou linii. Obsahuje nízký podíl proteinů síry, které zrychlují proces stárnutí. Obsahuje vlákninu a je nízko kalorický.

Dávkování:

V mixéru smíchejte jednu odměrku s vodou (přiložena k balení), džusem nebo s jiným nápojem. Velikost porce: 1 odměrka (21g). Množství porcí v balení: cca 47.

Složení:

Patentovaná proteinová směs (organický, tepelně nezpracovaný hráškový protein, organický, tepelně nezpracovaný brusinkový protein, organický, tepelně nezpracovaný protein z konopných semínek), organické holandské kakao, organický čokoládový extrakt, organický extrakt z vanilky, stévie , přírodní třešňový extrakt, středně dlouhé zřetězené tryglieridy získané z kokosu, pravá mořská sůl, bylinný extrakt z čajovníku, přírodní vláknina (pískavice řecké seno, konjac), přírodní citrusový extrakt

Produktové video
Podobné zboží (3)
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk